General Operative

South Dublin // Full Time // €10 - €11 per week
  • Production Manufacturing

Flexsource caută în prezent  Operatori Linie Productie si Ambalare. Este o companie  irlandeză de producție, cu sediul în Dublin South. Rata de salarizare este de 11,00 €  la ora pentru inceput cu posibilitate de crestere in dependenta de candidati.

Responsabilitati:

  • Colectarea si ambalarea sarcinilor operative generale
  • linia de productie lucreaza cu alimente

Cerinte la locul de munca :

  • experienta anterioara de depozitare sau ambalare este un avantaj
  • flexibilitatea timpului de munca
  • cunoasterea limbii engleze prezinta o prioritate ( basic english) pentru acest job

Candidatii interesati sunt rugati sa  acceseze următorul link www.flexsource.ie al Agentiei de Recrutare Flexsource, pentru inregistrarea online. Pentru a finisa inregistrarea dvs va rugam sa va prezentati la biroul nostru, Flexsource Recruitment, 3 Main Street, Blanchardstown, Dublin 15. Cei interesati pentru acest job pot trimite CV-ul la adresa Diana.Schipschi@flexsource.ie

Flexsource is currently seeking Food Production and Packers. Our client is a leading Irish Manufacturing company, based in Dublin South. Rate of pay is €11.00 per hour for entry, level pay rates can increase for experienced staff.

Job Responsibilities:

Picking, packing general operative duties production line work, work with food.

Job Requirements:

Previous warehouse or packing experience

Shifts Monday-Friday

Energy and enthusiasm

Basic English

Please click on the following link www.flexsource.ie to register with Flexsource, you can then sign the form when you pop into our office, Flexsource Recruitment, 3 Main Street, Blanchardstown, Dublin 15.

If you feel this job is for you please email your CV to Diana.Schipschi@flexsource.ie.

  • If you are on mobile and unable to upload a c.v then please give more details in the cover letter above.

Job Overview

  • JO-1907-433508_3
  • Diana Schipschi
  • July 23, 2019
  • South Dublin
  • €10 - €11 per week