General Operative

// Full Time // €9 - €10 per week
  • Warehouse Distribution

Flexsource caută în prezent  Operatori Linie Productie si Ambalare. Este o companie  irlandeză de producție, cu sediul în Dublin North. Rata de salarizare este de 9,80 €  la ora pentru inceput cu posibilitate de crestere in dependenta de candidati. Sunt sanse de promovare a personalului

Responsabilitati:

  • Colectarea si ambalarea sarcinilor operative generale
  • linia de productie lucreaza cu legume si alimente

Cerinte la locul de munca :

  • experienta anterioara de depozitare sau ambalare este un avantaj
  • flexibilitatea timpului de munca
  • cunoasterea limbii engleze nu prezinta o prioritate pentru acest job

Candidatii interesati sunt rugati sa  acceseze următorul link www.flexsource.ie al Agentiei de Recrutare Flexsource, pentru inregistrarea online. Pentru a finisa inregistrarea dvs va rugam sa va prezentati la biroul nostru, Flexsource Recruitment, 3 Main Street, Blanchardstown, Dublin 15. Cei interesati pentru acest job pot trimite CV-ul la adresa Diana.Schipschi@flexsource.ie

Flexsource is currently seeking Food Production and Packers. Our client is a leading Irish Manufacturing company, based in Dublin North. Rate of pay is €9.80 per hour for entry level pay rates can increase to €11.80 for experienced staff. Job Responsibilities: picking, packing general operative duties production line work, work with vegetables and food.

Job Requirements: previous warehouse or packing experience being flexible as shifts may change flexibility on start/ finish times energy and enthusiasm. English language is not a priority for this job.

Please click on the following link www.flexsource.ie to register with Flexsource, you can then sign the form when you pop into our office, Flexsource Recruitment, 3 Main Street, Blanchardstown, Dublin 15. If you feel this job is for you please email your CV to Diana.Schipschi@flexsource.ie.

  • If you are on mobile and unable to upload a c.v then please give more details in the cover letter above.

Job Overview

  • JO-1509-316847_7
  • Diana Schipschi
  • August 6, 2019
  • €9 - €10 per week