General Operative

South Dublin // Full Time // €10 - €10 per week
  • Warehouse Distribution

Flexsource caută în prezent Operatori Linie Productie si Ambalare. Este o companie irlandeză de producție, cu sediul în Dublin South.

Responsabilitati:

  • Colectarea si ambalarea sarcinilor operative generale
  • Ambalarea si etichetarea produselor cosmetice, perfumerie imbracaminte etc.

Cerinte la locul de munca :

  • experienta anterioara de depozitare sau ambalare este un avantaj
  • flexibilitatea timpului de munca
  • cunoasterea limbii engleze prezinta o prioritate pentru acest job

Programul de munca:

Luni-Vineri de la 8.00-16.30

Rata de salarizare: €10,25/ora

Candidatii interesati sunt rugati sa acceseze următorul link www.flexsource.ie al Agentiei de Recrutare Flexsource, pentru inregistrarea online sau ati putea trimite CV-ul la adresa de email Diana.Schipschi@flexsource.ie . Pentru a finisa inregistrarea dvs va rugam sa va prezentati la biroul nostru, Flexsource Recruitment, 3 Main Street, Blanchardstown, Dublin 15.

Job Description:

  • Picking and packing items, scanning and labelling
  • Getting orders ready for dispatch
  • Working as part of a team, following management instructions
  • Any other ad hoc duties

 Key Requirements:

  • Manual Handling Certificate is required but not essential
  • Previous experience working in a warehouse environment
  • Good work ethic
  • Ability to work as part of a team

Days & Hours:

Monday to Friday – 8 a.m. – 4.30 p.m.

Pay rate:

€10.25 per hour

  • If you are on mobile and unable to upload a c.v then please give more details in the cover letter above.

Job Overview

  • JO-1508-314697
  • Diana Schipschi
  • November 7, 2019
  • South Dublin
  • €10 - €10 per week