Soferi pe camion

Dublin // Full Time // €45,000 - €48,000
  • Warehouse Distribution

Flexsource lucreaza in parteneriat cu unul din clientii nostri, un lider global in transporturi de marfuri.

Clientul nostrum este in cautare de soferi profesionesti pentru o filiala amplasata in Dublin. Candidatul ideal trebuie sa aiba minim 6 luni experienta intr-un rol similar.

Pozitia; Sofer de camion

Beneficii;

  • Pozitie permanenta
  • 12 saptamini de cazare asigurata din contul angajatorului
  • CPC curs platit in totalitate
  • Bonusuri de pina la 2000€

Responsabilitati;

  • Vrificarea actelor si a vehiculului zilnic
  • Livrari de la depozit la depozit
  • Comunicare cu clientii intr-o manera placuta si prietenoasa
  • Incarcarea si descarcarea masinilor de companie cu atentie
  • Lucrul in echipa cit si pe cont propriu
  • Alte obligatiuni de serviciu

Ce se cere;

  • Permis de conducere European cu categoriile C-E – Cu experienta
  • Card tahograf necesar
  • Permis European curat
  • CPC Card PLUS si CPC Module curs facut dupa 09/09/2020
  • Manual handling  este un avantaj dar cursul va fi asigurat

Ore de lucru;

  • Grafic flexsibil
  • 5 peste 7

Plata;

  • Cistiga pina la €48,000+ pe an ( Lucrind 10 – 12 ore pe zi )

Mai multe detalii la:

Email: [email protected]

Phone:0037378696277

WhatsApp/Viber 00353899821824

  • If you are on mobile and unable to upload a c.v then please give more details in the cover letter above.

Job Overview

  • JO-2109-475499_2
  • Nichita Lari
  • September 1, 2021
  • Dublin
  • €45,000 - €48,000